Pati i Marcin ślub na BARCE

Przyjęcie na Barce w Krakowie 

Lipcowy słoneczny dzień, najpiękniejszy, monumentalny kościół w centrum podgórza, przejazd czerwonym busikiem- ogórkiem, wesele na wodzie… Nie da się opisać jednym słowem tego dnia. 

Patrycja i Marcin swój ślub postanowili zorganizować w nietuzinkowym miejscu jakim jest Barka przy brzegu Wisły w Krakowie. Na dole pokładu przy pięknych dekoracjach Małgosi z projektnakrytystół goście mogli porozmawiać i odpocząć. Zapytacie dlaczego mieliby odpoczywać ? Bo u góry parkiet płonął ! I nawet wszem obecna wiślana woda nie była w stanie ostudzić emocji na górnym pokładzie. Ale właśnie tak zawsze wyglądają wesela kiedy gra Jacek. 

Nie ukrywam, że Pati i Marcin skradli moje serce. Miłośnicy kotów- co da się zauważyć w reportażu poniżej. Przejazd czerwonym busikiem pod kościół, a to nie tylko transport, ale też idealne tło do zdjęć. A na dodatek ślub w Sanktuarium Św. Józefa, który wygląda jak z Disneya. Od ich ślubu minęło już trochę czasu a ja cały czas towarzyszę im w ich życiu… Za nami ślub i kilka sesji a w planach kolejne zdjęcia. Jest to piękna znajomość na lata. I mam nadzieję, że zdjęcia z ich reportażu będą Was zachwycać tak samo jak mnie. 

miejsce: https://www.instagram.com/barka_krakow/

dekoracje: https://www.instagram.com/projektnakrytystol/

makijaż i fryzura: https://www.instagram.com/paulinabrzostowskamakeupart/

dj: https://www.instagram.com/dyskotekapanajacka/