Sesja BOHO w stodole

Klimatyczna stodoła pod krakowem

Kiedy jakiś czas temu uczestniczyłam w warsztatach fotograficznych w tym miejscu wiedziałam, że jeszcze tutaj wrócę. Miejsce czekało… na Parę Młodą, która idealnie wpasuje się w boho klimat tego miejsca. I tak właśnie razem z Sylwią i Mateuszem stworzyliśmy coś wyjątkowego :). Drewno, klimatyczne oświetlenie małymi lampkami, dużo zieleni dookoła stodoły i lampiony.  Uwielbiam taki sielski klimat a Wy ? 

Wspólnymi siłami zdziałamy cuda 

Sylwia o poranku zebrała kwiaty i roślinki które rosły niedaleko jej domu i SAMA stworzyła bukiet ślubny ! Wow ! Przywiązałyśmy do niego kolorowe wstążki i jest ! Bukiet idealny na sielską sesję ślubną. Jeżeli chodzi o kapelusz i kwiaty znajdujące się na nim, to już moja zasługa. Strasznie chciałam wpleść gdzieś ten element na sesji ponieważ uważam, że kapelusze są świetne, a Panna Młoda nie zawsze musi wyglądać standardowo ! 

hair: https://www.facebook.com/kaniafryzjerstwo/

make up: https://www.facebook.com/ewelinabeauty/

Pssst… 

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że Sylwia i Mateusz budują swój własny dom! Chcą go zrobić przebudowując starą stodołę. Cicho wierzę w to, że po części to moja zasługa i wspaniałej sesji zdjęciowej.