ŚLUB AGNIESZKI I MARCINA

Często w poważnych,życiowych rozmowach ze znajomymi zadaje pytanie: Czy macie swoją definicję miłości ? Czym jest dla Was miłość ? Niektórzy kierują wzrok w dół, mówiąc, że takie coś nie istnieje. Czy to przez sytuacje, jakich doświadczyli w życiu ? Możliwe. Czy to przez brak poznania tego uczucia ? Możliwe. Pojawiają się odpowiedzi, że miłość to rodzina, wsparcie i szacunek. Niekoniecznie uczucie związane z drugą połówką. Kiedy jestem w dniu ślubu z Wami często widzę wzruszone babcie, czy dla pozorów trzymających się twardo ojców z jedną małą łezką w kąciku oka. RODZINA.  A może to DROBNE GESTY, których nie dostrzegamy na co dzień ? Ugotowany obiad, delikatny pocałunek w czoło na dobranoc, trzymanie mocno za rękę na ulicy lub napisanie na kartce na drzwiach od lodówki: Miłego dnia. Kocham Cię. A może to PRAWDZIWY UŚMIECH jaki wywołuje u Was widok drugiej osoby i ciepło które wypełnia Was od środka kiedy Cię przytuli. EUFORIA, kolorowe postrzeganie rzeczywistości i wieczna radość- I pomyśleć że to wszystko z powodu jednej osoby. Tej osoby. A może WSPARCIE, które otrzymujecie od kogoś kiedy cały świat się wali. I kiedy ta osoba jest w stanie usiąść i wysłuchać twoich problemów, nawet jeśli jest to tylko brak kreacji na wieczorne wyjście. Można nad tym tematem debatować godzinami.

Kiedy przebywam z moimi Parami Młodymi za każdym razem w mojej głowie powstaje nowa definicja miłości. W Agnieszce i Marcinie dostrzegłam przede wszystkim radość kiedy są obok siebie ! I to taką szczerą, prawdziwą ! 

Kiedy przygotowywałam się do tego wesela wiedziałam, że będzie ono zorganizowane z klasą i z dbałością o każdy szczegół- za co jako fotograf dziękuję i co zobaczycie na pewno na zdjęciach . Pamiętajcie, że nie robię zdjęć tylko w stylu boho. Klimat na zdjęciach robią ludzie i ich autentyczność oraz luz. Kiedy rozmawiałam z Agnieszką kilka dni przed ślubem mniej więcej wiedziałam czego się spodziewać. Jednak cała rodzina zaskoczyła zarówno mnie jak i Państwa Młodych ! Postanowili ubrać się w stroje góralskie jak na prawdziwą rodzinę z gór przystało ! I udało im się to świetnie ! Młodzi byli zaskoczeni a ja byłam w fotoniebie :). 

Make up: https://www.instagram.com/wodziania_makeup/