Wesele w Willi Tadeusz w Lanckoronie

Jest takie miejsce na południu Polski, pomiędzy wysokimi drzewami i malowniczymi, drewnianymi domami, gdzie czas stanął w miejscu. 

Willa Tadeusz w Lanckoronie 

Magda i Bartek, to osoby u których liczy się na prawdę dobra zabawa. A wiedziałam to już przed ślubem. Czy wyczytałam to z ich oczu ? Nie, po prostu są to moi znajomi. Zrobienie dla nich zdjęć w dniu ich ślubu było dla mnie ogromnie ekscytujące. Kiedy dowiedziałam się, że chcieliby abym była z nimi tego dnia – skakałam z radości. A kiedy Magda opowiadała mi o szczegółach ślubu i wesela, oczy coraz bardziej nabierały blasku. Myślę – to będzie ślub marzeń! 

A jeśli pragniecie zorganizować ślub w miejscu, w którym poczujecie się jak w domu, to właśnie je znaleźliście. Od pierwszej sekundy, kiedy przekroczyłam próg Willi Tadeusz poczułam ciepło i dobroć właścicieli. W drzwiach przywitał mnie piesek, a zza kuchennych drzwi wyłoniła się właścicielka z uśmiechem na twarzy. Goście krzątali się po jeszcze nie udekorowanej sali, a ja ciągle w głowie układałam sobie  nowe kadry, które mogę wykonać tego dnia. Dookoła posesji rozciąga się piękny widok zieleni i drzew a wśród nich basen z kamienia, który jest bardzo mocno fotogeniczny :). Czy wykorzystaliśmy jego potencjał ? Sprawdźcie sami.

miejsce: https://willatadeusz.com/

dekoracje/kwiaty: https://www.instagram.com/drobnym.maczkiem/

słodki stół: https://www.instagram.com/mikrocukiernia.pl/

oprawa muzyczna: https://www.instagram.com/keyt.violinist/